دکتر مسعود حسن پور 4 جراحی بینی 4 هزینه جراحی بینی در سال 1400 چقدر است ؟
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

هزینه جراحی بینی در سال 1400 چقدر است ؟

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

جراحی بینی یک عمل درمانی است که برای زیبایی هم انجام می شود و جنبه های مختلفی را در بر میگیرد، افراد زیادی هر روزه از خروپف و یا تنفس نامنظم رنج می برند و ظاهر بینیشان منحرف و یا قوزدار است . این عوامل سبب شده روزانه به مراجعه کنندگاه جراحی بینی افزوده شود . اما نکته ای که باعث نگرانی این افراد می شود ، هزینه جراحی بینی استخوانی است .

با افزایش مخارج روزانه و تورم ، هزینه های وارد شده به سبد خانواده نیز افزایش یافته است و عموما افراد به دنبال هزینه مناسب و معقول برای درمان هستند . حال گاهی به بی راهه رفته و خواهان عمل با کم ترین هزینه هستند که باعث می شود بی کیفیت ترین نتیجه را دریافت نمایند .

جراحی زیبایی بینی به عنوان  یک روش جراحی با استفاده از یک مفهوم جدید است که بطور همزمان یا جداگانه بر روی بینی ، چانه و گونه ها برای حفظ زیبایی فردی آنها و ایجاد تعادل زیبایی شناسی هارمونی بین آنها عمل می کند. با داشتن بیشترین مهارت فنی و حس زیبایی شناسی در جراحی زیبایی بینی و زیبایی صورت ، تیم ویژه جراحی زیبایی صورت با راینوپلاستی متشکل از جراحان پلاستیک ، گوش و حلق و بینی ، ارتودنتیست و متخصص بیهوشی با ایجاد همکاری نزدیک بین تخصص ها تفاوت زیبایی زیادی را ایجاد می کنند. و همچنین متخصصین این حوزه، نسبت زیبایی طلایی صورت را از طریق رینوپلاستی صورت انجام می دهد.

تصویر بینی خانم

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد . عواملی همچون دستمزد پزشک بیهوشی، هزینه لوازم جانبی مورد نیاز جراحی و همچنین هزینه کلینیک یا بیمارستان می تواند بر روی هزینه جراحی بیافزاید . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی طبیعی بهتر است به بهترین جراح بینی تهران مراجعه نمایید .

هزینه های جراحی بینی

آیتم های زیادی برای ارزیابی هزینه عمل وجود دارد . مانند وضعیت جسمانی بیمار و میزان مشکلی که بیمار دارد و همچنین مهارت و دقت جراح بینی که تاثیر مستقیم در نتیجه عمل دارد . مسلما هر چقدر جراح ، متخصص و متبحر باشد و به آناتومی بینی آشنایی بیشتر داشته باشد ، میزان خطا کاهش یافته و بینی بدون مشکل تنفسی عمل می شود و تناسب آن در ظاهر فرد حفظ می گردد .

به طور کلی هزینه های جراحی بینی شامل موارد زیر خواهد بود :

  • هزینه های قبل از جراحی بینی شامل آزمایشات و تهیه مدارک مورد نیاز
  • هزینه کلینیک و یا بیمارستان
  • هزینه جراح بینی
  • هزینه های بعد از جراحی بینی شامل مواد غذایی و داروهای توصیه شده پزشک

فرم بینی نیز در هزینه تاثیر دارد . افرادی که بینی با آسیب های جدی و انحراف بینی شدید دارند و یا برای ترمیم بینی یا عمل ثانویه مراجعه می کنند هزینه های متفاوتی به آنها اعلام می شود .

هزینه جراحی بینی استخوانی

این تصور وجود دارد که همیشه جراحی بینی های استخوانی بهتر از گوشتی نتیجه می دهد . البته نمی توان چنین موضوعی را علمی تلقی نمود . حتی بینی هایی که از استخوان و غضروف هستند جراحی بینی را مشکل تر می سازند و تنها محکم بودن استخوان بینی باعث می شود مراجعه کننده راحت تر به نتیجه دلخواه خود برسد و فرم نهایی زودتر مشاهده شود . این موضوع نیز وجود دارد که در بینی های گوشتی مدت از بین رفتن ورم و کبودی دیرتر از بینی می رود و بیمار باید زمان بیشتری منتظر باشد تا به نتیجه نهایی دست یابد .

نازک بودن پوست بینی در حالت بینی های استخوانی خود باعث سرعت بهبود آن می شود البته اگر پوست خیلی نازک باشد تمام نقص جراحی به وضوح قابل مشاهده است . در نتیجه توصیه می شود به خاطر حساس بودن جراحی حتما در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی دقت لازم را داشته باشید و با خیال راحت به دنبال انجام این عمل باشید .

هزینه های عمل جراحی بینی با توجه به نوع بینی ، مهارت پزشک و منطقه جغرافیایی متغیر است.

منطقه جغرافیایی همانگونه که بر قیمت سایر خدمات و کالا ها تاثیر گذار است، بر قیمت جراحی بینی نیز تاثیر دارد ، بدیهی است که قیمت جراحی های زیبایی در تهران نسبت به شهرستان ها بالاتر خواهد بود اما بیشتر پزشکان متبحر به سبب امکانات بیشتر و تجهیزات بیمارستانی بهتر، در مراکز استان ها یا پایتخت حضور دارند.

قیمت عمل بینی با توجه به سابقه و مهارت پزشک متغیر است و پزشکان با سابقه و ماهر، دستمزد های ببشتری دریافت می کنند.

برای انواع بینی ها نیز همین موضوع صدق می کند و هزینه جراحی بینی استخوانی را نمی توان به طور قطعی یک عدد را اعلام نمود و بستگی به شرایط بیمار و اینکه چقدر نیاز به زمان و دقت دارد ، در جلسه مشاوره سنجیده می شود.

عمل جراحی بینی با قیمت ارزان

برخی افراد با قیمت های بسیار پایین بینی های خود را عمل می کنند و گاهی شنیدن این موضوع شما را به عمل ارزان قیمت بینی ترغیب می کند اما باید مراقب باشید .عمل جراحی زیبایی بینی به هیچ وجه عمل ساده ای نیست و در صورت ماهر نبودن جراح می تواند صدمات جبران ناپذیری بر زیبایی شما ایجاد کند.قیمت جراحی باید معقولانه و منصفانه با توجه به شرایط اقتصادی اجتماع و البته مهارت پزشک باشد.

عمل های جراحی ارزان قیمت معمولا توسط رزیدنت هایی انجام می شود که سابقه مواجه با بینی های مختلف را نداشته و صرفا برای آموزش خود دست به تیغ می شوند بنابراین اگر به فکر زیبایی خود هستید و فکر می کنید با عمل کردن بینی خود جذاب تر خواهید شد و در فکر عمل های ارزان قیمت توسط رزیدنت ها هستید ، باید بگوییم به زیبایی قبل از عمل خود قانع باشید و بینی خود را دست افراد نابلد نسپارید چرا که نتیجه این کار، غیر قابل پیش بینی است‌.

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

خدمات:
جراحی های زیبایی بینی
جراحی های ترمیمی بینی
جراحی انحراف تیغه بینی
شکستگی بینی

برچسب ها:
مقالات مرتبط
تحرک و ورزش بعد از جراحی بینی چگونه است؟

تحرک و ورزش بعد از جراحی بینی چگونه است؟

جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی یکی از اقداماتی است که باعث اصلاح قوز و نوک بینی و رفع عیوب ظاهری آن می‌شود. همان طور که میدانید عمل جراحی بینی نیاز به مراقبت های لازم و رعایت نکات بعد از جراحی می باشد که در نهایت منجر به از بین رفتن ورم و...

جراحی بینی استخوانی مرحله به مرحله

جراحی بینی استخوانی مرحله به مرحله

همانطور که می دانید افراد از آناتومی صورت خاصی برخوردار است. از این رو لازم است پزشک متخصص پیش از اقدام به انجام جراحی بینی، ابتدا آناتومی صورت بیمار را بررسی کند. اگر یک پزشک متخصص در خصوص زیبایی شناخت کافی نداشته باشد نمی تواند با قرار دادن اجزای...

بیهوشی بعد از جراحی بینی چه اثراتی دارد ؟

بیهوشی بعد از جراحی بینی چه اثراتی دارد ؟

عمل جراحی بینی که یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در چهره می باشد، دارای قواعد و اصولی است که ازجانب جراح زیبایی بینی مد نظر قرار می‌گیرد . یکی از مهمترین موارد برای انجام عمل بینی انتخاب جراح بیهوشی و متخصص بیهوشی است که با دقت و مهارت این اقدام...

بهترین سن برای جراحی بینی استخوانی

بهترین سن برای جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی یکی از انواع جراحی های زیبایی بینی است که برای افراد دارای بینی استخوانی انجام می شود. به دلیل تفاوت هایی که میان بینی استخوانی و گوشتی وجود دارد اقدامات و تکنیک هایی که در روند جراحی بینی استخوانی انجام می شود متفاوت است. در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *