[lwp_divi_breadcrumbs home_text=”دکتر مسعود حسن پور” font_icon=”%%19%%” use_before_icon=”off” link_color=”#ffffff” separator_color=”#ffffff” current_text_color=”#ffffff” _builder_version=”4.5.5″ _module_preset=”default” module_text_color=”#ffffff” text_orientation=”right” module_text_align_tablet=”center” module_text_align_phone=”” module_text_align_last_edited=”on|tablet” text_orientation_tablet=”right” text_orientation_last_edited=”off|tablet”][/lwp_divi_breadcrumbs]
[wtr-time]

فیلم جراحی بینی استخوانی

فیلم جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی یکی از جراحی های بسیار مهم و تخصصی می باشد ،که با تغییرات بسیار بزرگ در چهره همراه خواهد بود .

خوشبختانه تکنیک ها و روش هایی که امروزه برای جراحی بینی ارائه شده‌اند، با توجه به ساختار کلی صورت و تکیه بر علم زیبایی شناسی می تواند نتایجی بسیار ایده آل و مورد رضایت مراجعین ارائه نمایند.

همانطور که میدانید انتخاب جراح بینی نقش بسزایی در دریافت نتیجه ایده آل و مثبت بعد از انجام جراحی خواهد داشت.

یکی از مهمترین مواردی که در زمان جراحی زیبایی بینی مد نظر قرار می گیرد روش جراحی بینی توسط متخصص گوش حلق و بینی و یا بهترین جراح بینی در تهران می باشد.

جراح با معاینه دقیق چهره و استانداردهای مورد نیاز برای جراحی زیبایی بینی نسبت به عمل بینی اقدامات لازم را انجام می دهد. یکی از بیشترین جراحی ها که امروز انجام می شود جراحی بینی استخوانی است،  بینی های استخوانی دارای ساختاری مقاوم هستند که پوست نازک و غضروف محکمی دارد. برای انجام جراحی بینی استخوانی جراح می تواند به راحتی فرم ایده‌آل و دلخواه خود را که البته با توجه به فرم کلی صورت و وضعیت استخوان بندی فرد متقاضی انجام دهد .

دکتر مسعود حسن پور ، جراح زیبایی بینی در این رابطه موارد مورد نیاز را ارائه نموده اند .

دقت جراحان در زمان جراحی بینی استخوانی یکی از مواردی است که با ید توجه ویژه‌ای به آن شود چراکه بهترین جراح بینی در تهران باید با تکیه بر علم زیبایی شناسی و تخصص و تجربه ای که در زمینه جراحی بینی استخوانی دارد باید تغییرات لازم در چهره فرد را ایجاد نماید.

جراحی بینی استخوانی با روش ها و تکنیک های مختلفی قابل انجام است نتیجه این جراحی می ‌تواند بینی فانتزی و یا بینی معمولی باشد اگر غضروف های محکم و مقاوم می داشته باشد میتوان تغییرات خوبی در بینی ایجاد نمود .

برای مشاهده فیلم جراحی بینی استخوانی می توانید به آرشیو جراحی‌های دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید.

روش های مختلف جراحی بینی استخوانی

یکی از تصمیمات مهم در خصوص جراحی بینی این است که این جراحی به روش باز انجام شود یا بسته. این دو اصطلاح بر می گردد به دو روش دسترسی به ساختارهای داخلی از طریق برداشت پوست. هر گونه تغییر در ساختار داخلی و خارجی بینی تاثیر مستقیم می گذارد بر نتیجه جراحی.

 

جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته، تمامی برش ها داخل بینی زده می شوند. با این که برش های مشابهی در نزدیکی سوراخ ها زده می شود، اما هیچ گونه جای برش و اسکاری بر جای نخواهد ماند. با این که سوراخ های بینی از هم جدا هستند و تغییر پوزیشن پوست سخت است، تمام تغییرات باید به گونه ای اعمال شوند که کمترین میزان اثر مشاهده شود.

از آن جایی که دسترسی به ساختارهای داخلی بینی با کشیدن شدن پوست همراه است، نمی توان منکر تغییر فرم غضروف بینی شد.

با این که در جراحی بینی به روش بسته جای اسکار باقی نمی ماند، اما دسترسی جراح به ساختارهای‌ داخلی بینی محدودتر است.

روش بسته، جزء روش های کم تهاجمی محسوب می شود.

جراحی بینی به روش‌ باز

در جراحی باز، برش ها ما بین کولومولا زده می شود، برشی که دو سوراخ بینی را به هم متصل می کند. در این روش، علاوه بر دسترسی به ساختار داخلی بینی، امکان تغییر فرم غضروف و رفع ایرادات وجود دارد. که این مورد یکی از مهم ترین مزایای جراحی بینی به روش باز است.

روش باز زمانی از سوی پزشک توصیه می شود که ساختار اصلی بینی تخریب شده باشد. به عنوان مثال، زمانی که بینی دچار انحراف شده و یا نوک بینی از بین رفته باشد. در چنین شرایطی، پزشک به راحتی می تواند عمل پیوند و گرافت غضروف را انجام دهد.

بعد از پایان عمل، اسکار باقی می‌ماند اما به مرور محو‌ خواهد شد.

کدام روش‌ بهتر است؟

تفاوت هایی میان جراحی بینی به روش باز و بسته وجود دارد، اما آن چه که اهمیت دارد نتیجه جراحی است.

عدم ایجاد برش در ناحیه کولومولا در روش بسته، باعث می شود این روش، جراحی سریع با تورم کمتر و دوره نقاهت کوتاه تر همراه باشد.

در مقابل، روش باز، این امکان را به پزشک می دهد که جراحی با دقت بالا انجام شود و امکان ایجاد تغییرات فراهم گردد.

صرف نظر از تکنک انجام جراحی، اعمال تغییرات مورد نیاز و رسیدن به نتایج ایده آل و مطلوب بیمار می باشد. پیش از جراحی و در طول جلسات مشاوره، پزشک با بررسی ساختار بینی و درک خواسته بیمار، به این نتیجه می رسد که کدام تکنیک جراحی برای بیمار مناسب تر است.

 

 

 

دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در تهران و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

آدرس : سعادت آباد‌ .خیابان سرو غربی.از چهار راه سرو به طرف میدان کتاب.ضلع جنوب خیابان.پلاک ۷۶.ساختمان بانک تجارت.طبقه دهم.واحد ۴۲

تلفن : 021۲۸۴۲۸۰۵۶آدرس اینستاگرام

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

خدمات:
جراحی های زیبایی بینی
جراحی های ترمیمی بینی
جراحی انحراف تیغه بینی
شکستگی بینی

برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی استخوانی + تصاویر و ویدئو

جراحی بینی استخوانی + تصاویر و ویدئو

امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های پرطرفدار در بین افراد می باشد، اما انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران یکی از دغدغه های افرادی است که می خواهند بینی خود را فانتزی و یا نیمه فانتزی جراحی نمایند . جراحی زیبایی بینی در گذشته دارای تکنیک...

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی یکی از عمل های زیبایی در خصوص جراحی زیبایی بینی می باشد . که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است ، بسیاری از افراد به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستند و این اقدام با جراحی زیبایی بینی می تواند میسر واقع...

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی آیا از فرم بینی خود ناراضی هستید ؟ به دنبال یک تغییر اساسی و اصولی در چهره خود می گردید ؟ جراحی بینی بهترین گزینه برای شما خواهد بود . البته ما همه را به جراحی بینی تشویق نمی کنیم بلکه افرادی نیازمند این جراحی هستند که از لحاظ...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *