دکتر مسعود حسن پور 4 عمل بینی استخوانی 4 فیلم جراحی بینی استخوانی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

فیلم جراحی بینی استخوانی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه

فیلم جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی یکی از جراحی های بسیار مهم و تخصصی می باشد ،که با تغییرات بسیار بزرگ در چهره همراه خواهد بود .

خوشبختانه تکنیک ها و روش هایی که امروزه برای جراحی بینی ارائه شده‌اند، با توجه به ساختار کلی صورت و تکیه بر علم زیبایی شناسی می تواند نتایجی بسیار ایده آل و مورد رضایت مراجعین ارائه نمایند.

همانطور که میدانید انتخاب جراح بینی نقش بسزایی در دریافت نتیجه ایده آل و مثبت بعد از انجام جراحی خواهد داشت.

یکی از مهمترین مواردی که در زمان جراحی زیبایی بینی مد نظر قرار می گیرد روش جراحی بینی توسط متخصص گوش حلق و بینی و یا بهترین جراح بینی در تهران می باشد.

جراح با معاینه دقیق چهره و استانداردهای مورد نیاز برای جراحی زیبایی بینی نسبت به عمل بینی اقدامات لازم را انجام می دهد. یکی از بیشترین جراحی ها که امروز انجام می شود جراحی بینی استخوانی است،  بینی های استخوانی دارای ساختاری مقاوم هستند که پوست نازک و غضروف محکمی دارد. برای انجام جراحی بینی استخوانی جراح می تواند به راحتی فرم ایده‌آل و دلخواه خود را که البته با توجه به فرم کلی صورت و وضعیت استخوان بندی فرد متقاضی انجام دهد .

دکتر مسعود حسن پور ، جراح زیبایی بینی در این رابطه موارد مورد نیاز را ارائه نموده اند .

دقت جراحان در زمان جراحی بینی استخوانی یکی از مواردی است که با ید توجه ویژه‌ای به آن شود چراکه بهترین جراح بینی استخوانی باید با تکیه بر علم زیبایی شناسی و تخصص و تجربه ای که در زمینه جراحی بینی استخوانی دارد باید تغییرات لازم در چهره فرد را ایجاد نماید.

جراحی بینی استخوانی با روش ها و تکنیک های مختلفی قابل انجام است نتیجه این جراحی می ‌تواند بینی فانتزی و یا بینی معمولی باشد اگر غضروف های محکم و مقاوم می داشته باشد میتوان تغییرات خوبی در بینی ایجاد نمود .

برای مشاهده فیلم جراحی بینی استخوانی می توانید به آرشیو جراحی‌های دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید.

روش های مختلف جراحی بینی استخوانی

یکی از تصمیمات مهم در خصوص جراحی بینی ، انتخاب روش های جراحی بینی است ، که این جراحی به روش باز انجام شود یا بسته. این دو اصطلاح بر می گردد به دو روش دسترسی به ساختارهای داخلی از طریق برداشت پوست. هر گونه تغییر در ساختار داخلی و خارجی بینی تاثیر مستقیم می گذارد بر نتیجه جراحی.

دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در تهران و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

آدرس : سعادت آباد‌ .خیابان سرو غربی.از چهار راه سرو به طرف میدان کتاب.ضلع جنوب خیابان.پلاک ۷۶.ساختمان بانک تجارت.طبقه دهم.واحد ۴۲

تلفن : 021۲۸۴۲۸۰۵۶آدرس اینستاگرام

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

خدمات:
جراحی های زیبایی بینی
جراحی های ترمیمی بینی
جراحی انحراف تیغه بینی
شکستگی بینی

برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی استخوانی و نتایج آن ( فیلم + عکس )

جراحی بینی استخوانی و نتایج آن ( فیلم + عکس )

جراحی بینی برای افرادی که دچار وسواس فکری هستند به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا این دسته از افراد از هر نتیجه ای بعد از جراحی راضی نخواهند بود. اما در مستند ارائه شده می توانید رضایتمندی مراجعه کننده عزیزمان، از جراحی بینی را به خوبی مشاهده نمایید...

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی یکی از عمل های زیبایی در خصوص جراحی زیبایی بینی می باشد . که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است ، بسیاری از افراد به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستند و این اقدام با جراحی زیبایی بینی می تواند میسر واقع...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *