جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

 

از داشتن بینی های بزرگ و گوشتی خود خسته شده اید؟

به فکر تغییر در چهره ی خود هستید ؟

می توانید با جراحی بینی خود زیبایی و تغییر را احساس کنید . جراحی بینی یکی از متداول ترین جراحی های امروز است که تقریبا همه افراد طرفدار آن هستند ، جراحی بینی با تغییر در ساختمان و بافت بینی می تواند چهره ی شما را به خوبی اصلاح و زیبا نماید .

انواع بینی

مهم ترین مساله برای جراح بینی نوع بینی بیمار است . نوع بینی تعیین کننده ترین رکن برای نتیجه ی جراحی بینی خواهد بود .

به طور کلی بینی افراد استخوانی و یا گوشتی می باشد .

بینی استخوانی

بینی های استخوانی دارای غضروف های بسیار محکم و پوست های نازک هستند که معمولا دارای قوز می باشند. بینی های استخوانی گزینه های مناسبی برای جراحی بنی هستند و نتایج بسیار مطلوبی را ارائه می دهند.

نتیجه ی جراحی بینی استخوانی یک بینی بسیار زیبا و در صورت تمایل بیمار عروسکی خواهد بود . زیرا پوست این نوع بینی به قدری نازک است که کلیه تغییرات ایجاد شده در تیغه ی بینی را نشان می دهد و فرم دهی به آن بسیار زیباتر و راحت تر خواهد بود .

 

بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای پوست بسیار زخیم و غضروف ضعیف هستند.زمانی که پوست بینی زخیم باشد نمی توان تغییر زیادی در بینی ایجاد نمود و هرچقدر تیغه ی بینی نازک و کوچک شود باز هم پوست کلفت بینی اجازه نمی دهد بینی فرم خیلی نازکی به خود بگیرد . نتیجه ی جراحی بینی های گوشتی یک بینی عروسکی یا فانتزی نخواهد بود بنابراین باید بیمار توقع منصفانه و منطقی از جراحی بینی گوشتی داشته باشند .

البته انتخاب جراح متبحر و متخصص در این زمینه می تواند نتیجه را برای شما بسیار ایده آل و خوشایند رقم بزند. بینی های گوشتی از نظر آناتومی بسیارحساس هستند و باید دقت بالایی در تغییرات آن داشت . اگر تبحر کافی در این زمینه وجود داشته باشد می توان یک بینی زیبا و متناسب با اجزای صورت برای فرد ایجاد نمود.

در برخی موارد که پره های بینی بسیار بزرگ و گوشتی هستند می توان پره ها را کوچک تر و سوراخ بینی را تنگ تر نمود . با تزریق هم زمان کورتون به بینی در زمان جراحی و استفاده از غضروف های اضافی می توان قوس زیبایی به بینی داد و بیمار را از داشتن یک بینی متناسب و زیبا خوشحال نمود.

 

بینی من گوشتی است آیا می توانم یک بینی عروسکی داشته باشم ؟

در پاسخ به شما باید گفت که تمامی بینی های گوشتی به یک اندازه چربی و غضروف ندارند ، ممکن است فردی غضروف های ضعیفی داشته باشد ولی پوست بینی ایشان نازک تر از حد انتظار باشد ، می توان با تقویت غضروف در این فرد و ایجاد یک قوس متوازن در بینی انتظار ایشان از جراحی بینی را برطرف نمود . اما به طور کلی بینی های گوشتی گزینه های مناسبی برای عمل زیبایی بینی عروسکی نیستند . نتیجه این نوع بینی ها معمولا یک بینی با استانداردهای زیبایی است زیرا اساس بینی های عروسکی داشتن پوست بینی بسیار نازک و ظریف است .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

Call Now Buttonتماس با ما