جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی یکی از عمل های زیبایی است که نیاز به جراح بینی با تجربه و متخصص خواهد داشت .

با مراجعه به جراح بینی می توانید مشاوره های لازم در خصوص نوع بینی و تغییرات لازم برای جراحی را دریافت نمایید .

طی جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی پزشک به شما خواهد گفت که نتیجه جراحی تا چه میزان موفقیت آمیز خواهد بود و چه تغییراتی برای داشتن یک بینی زیبا و بدون نقص مورد نیاز است .دکتر مسعود حسن پور ، جراح زیبایی بینی در این رابطه موارد مورد نیاز را ارائه نموده اند .

 

بسیاری از مراجعین محترم متقاضی جراحی بینی به صورت فانتزی و یا نیمه فانتزی می باشند . بینی های فانتزی بسیار زیبا و خوش فرم خواهند بود و با توجه به فرم کلی چهره باید تغییراتی بسیار ظریف و حساس بر روی فرد ایجاد نمود .

در برخی موارد، جراح بینی ممکن است از ایمپلنت غضروف در داخل بینی استفاده نماید. زیرا برخی افراد بر اثر تصادف و یا به صورت مادرزادی از کمبود غضروف در بافت بینی خود رنج می برند. با این کار بینی فرم جدیدی به خود گرفته و زیباتر به نظر می رسد.

جراحی بینی به هر شیوه ای که انجام شود، بخیه زدن در آن بخش مهمی محسوب می شود. یک جراح بینی خوب و حرفه ای این بخیه ها را به نحوی بر روی بینی می زند که اثری از آنها باقی نماند. در برخی از جراحی ها نه تنها جای بخیه می ماند، بلکه این امر موجب به وجود آمدن گوشت اضافه نیز در اطراف اسکار می گردد.

جراحی بینی فانتزی

برای جراحی بینی فانتزی نیاز است تا بینی شما از نوع استخوانی و یا غضروفی باشد . بینی های غضروفی فرم و ساختار مشخصی دارند .

استخوان محکم و غضروف های قوی از نشانه های بینی استخوانی است . معمولا این نوع بینی دارای قوز مختصری می باشد و یا در برخی موارد دارای مقداری انحراف خواهد بود .

 

پوست بینی های استخوانی نازک و صاف است و به راحتی می توان تغییرات ایجاد شده در تیغه ی بینی را در آن مشاهده نمود . هرچه  ضخامت پوست بیشتر باشد تیغه ی بینی و پره آن نیز قوی تر خواهد بود . از این رو توصیه می شود که انتظار منطقی از جراحی بینی داشته باشید . معمولا افرادی که پوست بینی ضخیمی داشته باشند نمی توانند بینی خود را به روش فانتزی و یا عروسکی جراحی نمایند . زیرا فرم و ساختار این نوع بینی بسیار ظریف و کوچک خواهد بود . بینی های گوشتی با پره های کلفت و سوراخ های ضخیم ظاهر خوبی برای ایجاد قوس های فانتزی نخواهند داشت .

 

چه کسانی کاندید عمل جراحی بینی خواهند بود و می توانند بهترین نتیجه ممکن را به دست آورند؟

افردای که بینی استخوانی دارند به عنوان بهترین کاندیدای عمل جراحی بینی معرفی و شناخته شده اند، شانس موفقیت در این نوع بینی ها بیشتر است و جراح در این نوع بینی ها می تواند جراحی فانتزی انجام دهد.

همینطور از نظر زیبا شناختی بینی های استخوانی که به صورت فانتزی عمل می شوند متناسب با چهره شان زیبایی شان دوچندان می شود.

هزینه عمل جراحی بینی فانتزی

هزینه ها براساس عوامل مختلفی برآورد و محاسبه می شود که به بعضی از این عوامل اشاره ای مختصر می کنیم.

میزان تخصص، مهارت، محبوبیت جراح بینی، نوع بیمارستان مورد نظر برای عمل (دولتی یا خصوصی بودن آن)، موقعیت مکانی مطب پزشک، تعداد جلسات برای معاینه پس از عمل و چکاپ و بررسی های انجام شده، همگی می توانند در تعیین میزان هزینه ها نقش به سزایی ایفا کنند.

 

هدف از انجام جراحی زیبایی بینی چیست؟

انجام جراحی زیبایی بینی در وهله اول باید به منظور حفظ و یا بهبود روند تنفس انجام شود. این بدین معنا نخواهد بود که فردی که به جراح بینی برای جراحی بینی مراجعه می نماید، صرفا به بیماری های تنفسی مبتلا است. بلکه اصلا این طور نیست. افرادی که به منظور جراحی زیبایی بینی نیز به جراح بینی مراجعه می کنند، باید به بعد از انجام جراحی به بیماری های تنفسی مبتلا نشوند. همچنین با قرار ندادن تامپون داخل بینی، از بروز گرفتگی بینی بعد از جراحی بینی و خشکی دهان نیز کاهش پیدا می کند.

از مهمترین اهداف دیگر جراحی زیبایی بینی، ایجاد تناسب بین اجزای صورت است. زیرا باید تمامی اجزای صورت و بین با هم متناسب باشند تا کاملا طبیعی جلوه کند. به همین دلی افراد زیادی به دنبال جراح بینی هستند که جراحی بینی طبیعی انجام می دهند

دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در تهران و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. برای دریافت مشاوره به:

آدرس : تهران، سعادت آباد.خیابان سرو غربی بعد از بلوار پاک نژاد.ساختمان نگار.طبقه اول.واحد ۴۸ مراجعه کنید.

تلفن : 021۲۸۴۲۸۰۵۶آدرس اینستاگرام

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 14 =

Call Now Buttonتماس با ما