دکتر مسعود حسن پور 4 جراحی بینی 4 عمل جراحی بینی شکسته و اهمیت آن
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

عمل جراحی بینی شکسته و اهمیت آن

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

یکی از مواردی که بسیاری از مراجعین را به مراکز زیبایی و متخصص گوش حلق و بینی و مطب دکتر مسعود حسن پور ، جراح زیبایی بینی می کشاند شکستگی بینی می باشد. شکستگی بینی که در اثر برخورد بینی با اجسام دیگر و یا وارد شدن ضربه قوی ، تصادفات  و یا آسیب های ورزشی اتفاق می افتد، عارضه ای است که می تواند علاوه بر آسیب های ظاهری مشکلات تنفسی در فرد ایجاد نماید.

وقتی بینی فردی می شکند غضروف و استخوان بینی آسیب دیده و این آسیب می تواند به اندازه شدید باشد که فرد را دچار انحراف بینی نماید که در نتیجه نفس کشیدن را برای ایشان سخت کند.

دقت داشته باشید که در صورتی که بینی شما دچار ضربه های محکم شد و درد شدیدی در ناحیه بینی احساس کردید فوراً به متخصص گوش و حلق و بینی  و یا به بهترین جراح بینی استخوانی  مراجعه کنید.

دقت داشته باشید که در ساعت های اولیه بعد از اینکه بینی شما آسیب دیده است مراجعه به جراح بینی می ‌تواند بسیار مفید تر باشد چرا که درمان شکستگی بینی در روزهای ابتدایی راحت تر بوده و پزشک در اصطلاح بینی را جا می اندازند و شما از آسیب های احتمالی بعدی در امان خواهید بود.

جراح بینی می ‌تواند آسیب های وارد شده به بینی را به خوبی تشخیص داده و نسبت به درمان شکستگی بینی اقدام نماید.

جراحی زیبایی بینی در بینی شکسته

بسیاری از افرادی که دچار شکستگی بینی می شوند معمولاً عمل درمان شکستگی را به صورت همزمان با عمل زیبایی بینی انجام می دهند در حقیقت لزومی برای عمل زیبایی بینی در افرادی که دچار شکستگی شده اند وجود ندارد و می توان با رفع شکستگی مشکل را حل نمود.

اما در صورتی که بینی فرد نیاز به جراحی داشته باشد و یا این که دارای قوز و یا مشکلات تنفسی باشد جراح توصیه می کند که عمل درمان شکستگی بینی و زیبایی بینی به صورت همزمان انجام شود.

در نتیجه فرد علاوه بر رفع شکستگی بینی می ‌تواند مشکلات ظاهری بینی را برطرف کرده و از داشتن یک بینی زیبا و متناسب با چهره خود لذت ببرد.

جراحی بینی باید بر اساس استانداردهای زیبایی در فرد انجام بشود بهترین جراح بینی در تهران با معاینه دقیق بینی و اجزای صورت متناسب ترین فرم برای بینی شما را در نظر خواهد گرفت .

در نتیجه با توجه به:

  • المان های زیبایی
  • محل قرار گیری چشم ها
  • فرم لبها
  • اندازه گونه
  • فرم کلی چهره
  • و بسیاری از موارد دیگر 

تغییرات مورد نیاز برای بینی را مد نظر قرار می دهد تا در زمان جراحی به خوبی اعمال شود .

همانطور که می دانید امروزه جراحی بینی طبیعی طرفداران بسیاری دارد و افراد با مراجعه به جراح بینی متقاضی انجام عمل زیبایی به صورت کاملاً طبیعی می باشند .

بینی طبیعی معمولاً متناسب با چهره  و با اندازه ایده آل می باشد که می تواند چهره فرد را با تغییرات بسیار زیادی همراه سازد .

بینی طبیعی قوس متناسبی دارد و اندازه آن نسبت به اجزای صورت تعیین می شود.

البته در کنار متقاضیان بینی طبیعی ممکن است افرادی طرفدار

  • بینی های فانتزی
  • نیمه فانتزی
  • و یا بینی های عروسکی باشند. 

که در این صورت باید نسبت به نوع بینی خود جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی استخوانی و یا جراحی بینی عروسکی انجام دهند .

در چنین مواردی جراح با معاینه دقیق چهره فرد و تشخیص نوع بینی نسبت به تقاضای فرد، عمل زیبایی را انجام می دهد.

دقت داشته باشید که مشاوره صادقانه حین جراحی بینی از جانب پزشک T یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. در هر صورت تجربه و تخصص جراح بینی نسبت به شما بیشتر بوده و ایشان به نتیجه ایده آل و متناسب با چهره شما می اندیشد . چه بسا افرادی هستند که به اصرار خودشان بینی های بسیار کوچک و سربالا عمل نموده اند و بعد از جراحی دچار پشیمانی شده اند جراح به خوبی می داند که چه نوع بینی متناسب با چهره شماست و چه تغییراتی باید در ظاهر بینی تان ایجاد شود تابه بیشترین میزان زیبایی چهره دست پیدا کنید.

دریافت مشاوره صادقانه 

با مراجعه به بهترین جراح بینی در تهران مشاوره های لازم در خصوص جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی را دریافت خواهید کرد . در حقیقت در جلسات مشاوره و معاینه قبل از عمل بینی است که شما می توانید با نوع بینی خود و میزان مقاومت غضروف ها و یا ضخامت پوستتان آشنا شوید . جراح به خوبی نمونه های مشابه بینی شما را نشان داده و شکل تقریبی بعد از عمل بینی را برای شما مجسم خواهد نمود . مزیت مشاوره ی صادقانه قبل از جراحی زیبایی بینی این است که شما به صورت تقریبی با نتیجه ی عمل بینی تان آشنا می شوید و این اقدام را با آگاهی کامل انجام می دهید . همچنین بعد از جراحی بینی و برداشتن گچ روی بینی ، تغییراتی را مشاهده می کنید که قبلا انتظار داشته اید .

بسیاری از افراد ممکن است دارای بینی های گوشتی باشند ، به این افراد نمی توان قول یک بینی فانتزی، کوچک و بسیار سر بالا را داد، چرا که نتیجه ی عمل بینی های گوشتی ، معمولا یک بینی طبیعی شکیل و زیبا می باشد . همانطور که بیان شد جراحی بینی طبیعی امروزه یکی پر طرفدار ترین انواع جراحی زیبایی بینی می باشد .

دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در تهران و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

📍آدرس؛ سعادت آبادسروغربی به طرف میدان کتاب ضلع جنوب خیابان جنب بانک تجارت طبقه دهم واحد۴۲

تلفن : 021۲۸۴۲۸۰۵۶آدرس اینستاگرام

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

خدمات:
جراحی های زیبایی بینی
جراحی های ترمیمی بینی
جراحی انحراف تیغه بینی
شکستگی بینی

برچسب ها:
مقالات مرتبط
تحرک و ورزش بعد از جراحی بینی چگونه است؟

تحرک و ورزش بعد از جراحی بینی چگونه است؟

جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی یکی از اقداماتی است که باعث اصلاح قوز و نوک بینی و رفع عیوب ظاهری آن می‌شود. همان طور که میدانید عمل جراحی بینی نیاز به مراقبت های لازم و رعایت نکات بعد از جراحی می باشد که در نهایت منجر به از بین رفتن ورم و...

جراحی بینی استخوانی مرحله به مرحله

جراحی بینی استخوانی مرحله به مرحله

همانطور که می دانید افراد از آناتومی صورت خاصی برخوردار است. از این رو لازم است پزشک متخصص پیش از اقدام به انجام جراحی بینی، ابتدا آناتومی صورت بیمار را بررسی کند. اگر یک پزشک متخصص در خصوص زیبایی شناخت کافی نداشته باشد نمی تواند با قرار دادن اجزای...

بیهوشی بعد از جراحی بینی چه اثراتی دارد ؟

بیهوشی بعد از جراحی بینی چه اثراتی دارد ؟

عمل جراحی بینی که یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در چهره می باشد، دارای قواعد و اصولی است که ازجانب جراح زیبایی بینی مد نظر قرار می‌گیرد . یکی از مهمترین موارد برای انجام عمل بینی انتخاب جراح بیهوشی و متخصص بیهوشی است که با دقت و مهارت این اقدام...

بهترین سن برای جراحی بینی استخوانی

بهترین سن برای جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی یکی از انواع جراحی های زیبایی بینی است که برای افراد دارای بینی استخوانی انجام می شود. به دلیل تفاوت هایی که میان بینی استخوانی و گوشتی وجود دارد اقدامات و تکنیک هایی که در روند جراحی بینی استخوانی انجام می شود متفاوت است. در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *