بهترین دکتر جراح بینی در تهران

جراح بینی در تهران

این مطلب توسط دکتر مسعود حسن پور ، جراح زیبایی بینی  ارائه شده است .

برای انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران چه اقداماتی انجام داده اید ؟؟ بهترین گزینه مشاهده نمونه کارهای جراح زیبایی بینی می باشد که می تواند تاثیرات مثبتی برای انتخاب آخرین گزینه برای جراحی باشد . با دقت به نمونه کارهای جراح انتخابی خود می توانید نزدیک ترین فرم بینی به بینی خودتان را مشاهده نمایید تا ببینید بعد از انجام جراحی بینی چه میزان تغییراتی بر روی چهره ایشان اعمال شده است ؟

انتخاب جراح بینی

برای انتخاب جراح بینی راه ها و گزینه های زیادی پیش رو دارید ، امروزه فضای مجازی جایگاه ویژه ای برای خرید های اینترنتی و یا ارائه خدمات پزشکی و زیبایی دارد ، از این رو می توانید با مراجعه به صفحات شخصی هر جراح نمونه کارها و جراحی های ایشان را بررسی نمایید و اگر تمایل داشتید برای مراجعه حضوری و دریافت مشاوره های لازم از ایشان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

اما در نهایت سعی کنید که جراحی انتخاب کنید که با توجه به فرم صورت و نوع بینی تغییرات مورد نیاز و متناسب با چهره تان را مد نظر قرار دهد .

نکاتی در مورد عمل بینی

داشتن بینی بزرگ و بد شکل و داشتن مشکلات تنفسی مختلف، همواره افراد را انجام جراحی های زیبایی بینی ترغیب می کند. به طور کلی عمل جراحی بینی به منظور تغییر شکل به بخش های مختلف بینی نوک، پل و سوراخ های بینی و همچنین کوچک تر و بزرگ تر کردن بینی و برطرف کردن مشکلات تنفسی انجام می شود.

تعداد بسیار زیادی از افراد خصوصا جوانترها که به جراحان بینی مراجعه می کنند با هدف بهبود ظاهر بینی می باشد در صورتی که تعداد زیادی از افراد هستند که ضمن اینکه به شکل ظاهری بینی اهمیت می دهند، مشکلات عملکردی هم دارند و می خواهند این مشکلات نیز برطرف شود.

بینی یکی از مهم ترین اعضای بدن در حفظ و سلامتی افراد می باشد. در واقع بینی به عنوان مهم ترین عضو تنفسی نقش مهمی  در راحت تر نفس کشیدن، گرم کردن و مرطوب کردن هوای تنفسی را دارد.

هدف از جراحی بینی

جراحی بینی بسیاری از اوقات ممکن است در نتیجه کجی ها و انحرافاتی که در تیغه میانی بینی وجود دارد و احیانا وجود شکستگی های قدیمی در استخوان بینی و کجی هایی که در غضروف های داخلی بینی وجود دارد مشکلات تنفسی را به وجود آورد که حتما لازم است در حین عمل جراحی زیبایی مشکلات عملکردی نیز تصحیح شود. بنابراین آنچه که در درجه اول اهمیت دارد این است که نه تنها مشکلات عملکردی، همزمان با مشکلات ظاهری بینی تصحیح می شود بلکه بایستی در حین عمل جراحی زیبایی بینی نیز مشکلات عملکردی برای فرد به وجود نیاید.

آیا هر کسی که تقاضای عمل جراحی زیبایی بینی را دارد حتما باید عمل بینی انجام بدهد؟

پاسخ خیر است. بسیاری از اوقات افراد تصور می کنند به واسطه اینکه بینی در بخش میانی و سانترال صورت قرار دارد، اکثر مشکلات و نازیبایی که در صورت وجود دارد به علت شکل ظاهر بینی می باشد. در صورتی که چنین نمی باشد و اگر یک تفکر درست و تصویر درست از بخش های مختلف صورت بیمار داشته باشیم مشخص می شود ممکن است مشکل اساسی فرد جای دیگری باشد.

چه افرادی نیاز به عمل ترمیمی بینی دارند؟

حدود 5 درصد از افرادی که عمل جراحی بینی انجام می دهند ممکن است نیاز به عمل مجدد داشته باشند. این 5 درصد اکثرا افرادی هستند با انحراف بینی بسیار زیاد. معمولا به افرادی که در نقاط مختلفی از بینی انحراف و شکستگی دارند مانند ورزشکاران رزمی، قبل از عمل باید این نکته را گوشزد نمود که احتمال انجام جراحی دوم با این شرایط وجود دارد.

آیا جراحی بینی های گوشتی امکان پذیر است؟

در ابتدا ذکر این نکته الزامی است که اصطلاح گوشتی در واقع اصطلاحی است که در بین مردم رواج پیدا کرده است. به طور کلی از نظر آکادمیک و علمی بینی ها به چند دسته از نظر میزان ضخامت پوست روی بینی تقسیم بندی می شود. بینی هایی که پوست روی بینی ضخامت زیادی دارد اصطلاحا بینی گوشتی نامیده می شود. در این عمل نیز استفاده از روش های تقویت اسکلت بینی جهت بهبود و حمایت بافت های نرم بینی ضروری می باشد و جراحی در بینی های گوشتی نیز با استفاده از این روش ها با نتایج مطلوبی همراه می باشد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

باید انتظاری منطقی از جراحی بینی گوشتی داشته باشید چرا که جراحی بر روی بینی های گوشتی با نتیجه ای طبیعی همراه خواهد بود ، پوست ضخیم بینی های گوشتی اجازه نمی دهد تا نوک بینی زیاد کوچک و سر بالا بشود . از این رو جراح پیش از اینکه فرد جراحی را انجام دهد نتیجه ی تقریبی از جراحی را یاد آوری خواهد نمود و فرد با آگاهی کامل از میزان موفقیت جراحی این اقدام را انجام میدهد . البته جراحی برروی بینی های گوشتی نیز ظاهری ایده آل و زیبا خواهد داشت و در صورتی که جراح تخصص و تبحر کافی در این زمینه را داشته باشد ، با تقویت غضروف های بینی و تزریقات حین جراحی ، به میزان قابل توجهی بینی را مستحکم نموده و تیغه ی بینی را بسیار کشیده و زیبا می نماید .

 

 

 

دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در تهران و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

آدرس : تهران، سعادت آباد.خیابان سرو غربی بعد از بلوار پاک نژاد.ساختمان نگار.طبقه اول.واحد ۴۸

تلفن : 021۲۸۴۲۸۰۵۶آدرس اینستاگرام

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =

Call Now Buttonتماس با ما