بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

یکی از حساس ترین جراحی های زیبایی بینی جراحی بر روی بینی های گوشتی می باشد .

برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی نیاز است تا شما اطلاعاتی دقیق در مورد جراحی ها و نمونه کارهای پزشکی که میخواهید نزد ایشان عمل زیبایی بینی انجام دهید داشته باشید .

در اختیار داشتن اطلاعات کافی از جراح زیبایی بینی نقش بسیار مهمی در انتخاب جراح خواهد داشت .

یکی از از مهمترین اعمال جراحی بر روی بینی حفظ تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت می باشد جراح زیبایی بینی دقت کافی لازم را برای انجام عمل زیبایی مد نظر قرار می‌دهد یکی از مهم ترین مسائل حین جراحی دقت به نوع بینی و ملاحظاتی می باشد که باید از جانب جراح مد نظر قرار بگیرد.

انواع بینی

بینی گوشتی

همانطور که می دانید بینی های گوشتی دارای غضروف های ضعیفی می باشند. ساختار کلی بینی گوشتی به گونه ای است که در اولین نگاه قابل تشخیص خواهند بود چرا که این نوع بینی تقریباً بزرگ با پره های پهن و نوک بینی با پوست ضخیم می باشد .

ضخامت پوست به قدری خواهد بود که بینی را در نهایت بسیار بزرگ نشان می دهد اگر به جزئیات داخلی بینی های گوشتی دقت کنیم شاهد غضروف های ضعیف و تیغ های نرم خواهید بود.

یکی از مهمترین مسائلی که باید در حین جراحی بینی گوشتی مد نظر قرار بگیرد سعی در تقویت غضروف ها و همچنین فرم دهی مناسب بینی می باشد.

ممکن است این جراحی نیاز به تزریقاتی برای کم کردن ضخامت پوست بینی باشد البته تکنیک‌های مختلفی برای فرم دادن به بینی های گوشتی و کوچک کردن پره ها وجود دارد که با توجه به تخصص و تجربه جراح مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین جراح بینی گوشتی چه کسی است؟

بهترین جراح بینی گوشتی کسی است که بتواند به خوبی غضروف های بینی را تقویت کرده فرم ایده آل و متناسب ای را ببینی بدهد قرص مختصر و زیبایی را در بینی ایجاد نمایند. همچنین جراح بینی باید بتواند سوراخ های بینی را به صورت هم اندازه در محل مناسب و متناسب با اجزای صورت جراحی نماید.  جراحی بینی به صورت طبیعی  توسط  بهترین جراح بینی در سعادت آباد  و یا بهترین جراح بینی استخوانی در تهران انجام م ی شود ، عمل هایی  جراحی بر روی بینی های استخوانی و بینی های گوشتی نیز توسط ایشان انجام می گردد .

در جراحی بینی گوشتی همانطور که میدانید پره های بینی که بزرگ و پهن می باشند در حین جراحی بینی گوشتی نیاز به جمع شدن دارند از این رو مهمترین نکات و تخصصی ترین تکنیک ها باید مد نظر قرار بگیرد تا نتیجه نهایی یک بینی زیبا با قرص متناسب و هماهنگ با اجزای صورت بشود.

بینی استخوانی

بهترین جراح بینی گوشتی یقیناً بهترین جراح بینی استخوانی نیز خواهد بود .بینی های استخوانی دارای غضروف های محکم و قابل انعطافی می باشند که فرم دهی و ایجاد تغییرات را برای جراح آسان تر می نماید.

در حقیقت بینی های استخوانی گزینه های مناسب تری برای جراحی بینی هستند. چراکه امکان ایجاد تغییرات در آنها بیشتر می‌باشد ویژگی بارز بینی های استخوانی پوست نازک آن می باشد. هر تغییری که جراح حین جراحی زیبایی بینی اعمال می نمایند به خوبی توسظ پوست نازک که این نوع بینی قابل مشاهده خواهد بود. همانطور که بیان شد بینی های گوشتی دارای پوست ضخیمی هستند که تغییرات انجام شده روی استخوان و غضروف بینی را به خوبی نشان نمیدهد. بنابراین برای ایجاد فرم ایده آل نیاز به تکنیک های جراحی تخصصی خواهد داشت در این صورت با آگاهی از اینکه جراحی بینی گوشتی یک عمل کاملاً تخصصی و حرفه ای می باشد دقت کافی برای انتخاب جراح باید مد نظر قرار بگیرد.

ماندگاری بینی گوشتی

یکی از مهمترین سوالاتی که مراجعین محترم با آن همراه هستند میزان ماندگاری جراحی بینی گوشتی و یا امکان بازگشت آن بعد از جراحی می باشد.

همانطور که میدانید بسیاری از افراد بر این باور هستند که بعد از مدتی بینی های گوشتی به حالت اولیه باز گشته و اصطلاحاً بینی افتاده می شود اما در حقیقت نکته‌ای که باید به آن توجه ویژه‌ای بشود تکنیک و تبحر جراح در حین جراحی زیبایی بینی می باشد.

اگر جراحی به گونه ای اصولی و صحیح انجام شود به هیچ عنوان شاهد بازگشت بینی به حالت اول و یا افتادگی آن نخواهید بود.

هرچند که امکان این عارضه تحت هر شرایطی تقریباً غیر ممکن خواهد بود زیرا بینی جراحی شده با بینی جراحی نشده تفاوت های بسیاری خواهد داشت معمولاً تیغ‌های بینی و پره های آن بعد از جراحی کاملاً فرم دهی شده و بینی کوچک و زیباتر می شود.

 

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

Call Now Buttonتماس با ما