بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

به نقل از دکتر مسعود حسن پور ، جراح زیبایی بینی  ، امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های پرطرفدار در بین افراد می باشد، اما انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران یکی از دغدغه های افرادی است که می خواهند بینی خود را فانتزی و یا نیمه فانتزی جراحی نمایند .

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های بسیار موثر در زیبایی چهره است ، بینی متوازن، زیبا و کوچک می تواند چهره تان را بسیار جذاب و دوست داشتنی جلوه نماید ، البته برخی از افراد هم در اثر شکستگی بینی و یا وجود قوز روی بینی از این عمل زیبایی استفاده می نمایند که درنهایت مشکلات و معایب ظاهری و باطنی بینی را به خوبی بر طرف می نمایند .

با توجه به اهمیت انتخاب جراح زیبایی بینی باید دقت داشته باشید که در زمان مراجعه به ایشان انتظارات واقعی و منصفانه خود را به ایشان اعلام نمایید .

جراحی بینی استخوانی

بینی استخوانی با قوز روی آن مشخص می باشد اما ممکن است حتی مشخصه ای مانند قوز را به همراه نداشته باشد . این نوع بینی اغلب با پوست نازک و غضروف محکمی که دارد قابل تشخیص خواهد بود .

بینی استخوانی دارای پوستی با ضخامت کم می باشد . نتیحه ی جراحی برای این نوع بینی بسیار ایده آل خواهد بود اگر بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مشاوره های لازم در این خصوص را به شما ارائه نماید .

بینی استخوانی را به بینی عقابی هم تشبیه می کنند ، استخوان بسیار محکم و پوست نازک آن نیاز به تراش استخوان با ظراقت بسیار بالایی دارد ،این تبحر و تخصص توسط جراح زیبایی بینی انجام می شود . در نظر داشته باشید که تمامی تغییرات ایجاد شده حین جراحی توسط همین پوست نازک قابل مشاهده خواهد بود . می توانید در این مقاله فیلم جراحی بینی استخوانی را مشاهده نمایید .

جراح بینی با انتخاب و استفاده از تکنیک های روز دنیا و البته روش جراحی منحصر به فرد خود می تواند بینی زیبا و متناسب با چهره تان را ایجاد نماید . نتیجه ی حاصل از جراحی بینی استخوانی حدود دو یا سه ماه بعد از عمل زیبایی قابل مشاهده است ، زیرا در روزهای ابتدایی بینی همچنان دارای ورم می باشد و آثار نهایی را به خوبی نمایش نمی دهد . اما با گذر زمان و از بین رفتن التهابات و تورمات ناشی از جراحی می توانید نتیجه نهایی را به خوبی مشاهده کنید و از داشتن چهره ایده آل و زیبای جدید خود لذت ببرید .

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

برای انتخاب جراح بینی استخوانی باید به تکنیک و تجربه جراح در این زمینه دقت کافی داشته باشید، چرا که تنها نازک بودن پوست بینی کافی نیست . جراح باید بتواند به خوبی یک بینی صاف با تیغه های متناسب ایجاد نماید ، همچنین سوراخ های بینی باید بعد از جراحی کاملا متوازن و قرینه باشند . نا همواری های سطح بینی باید به خوبی بر طرف شود زیرا پوست نازک بینی استخوانی تمامی نا همواری ها را نشان می دهد .

جراح بینی استخوانی باید حین عمل از تکنیک ها و روش هایی استفاده نماید که به درستی تغییرات مد نظر را ایجاد نماید و همچنین بینی بعد از جراحی با سایر اجزای صورت متناسب و متوازن باشد .

 

نتایج جراحی بینی استخوانی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بعد از جراحی بینی استخوانی باید ایرادات ظاهری بینی به خوبی از بین رفته باشد ، مشکلات ظاهری شامل موارد زیر خواهد بود :

  • قوز روی بینی
  • بزرگ بودن حفره های بینی
  • کج بودن استخوان بینی
  • عدم قرینگی پره های بینی
  • فرو رفتگی  استخوان بینی
  • افتادگی نوک بینی
  • و …

همچنین در صورتی که فرد دارای مشکلات تنفسی باشد نیز باید با بررسی دقیق نسبت به درمان بیماری های تنفسی که در اثر گرفتگی ها یا پلیپ ایجاد شده است ، اقدامات لازم را مد نظر قرار دهد .

 

 

 

دکتر مسعود حسن پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در تهران و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

📍آدرس؛ سعادت آبادسروغربی به طرف میدان کتاب ضلع جنوب خیابان جنب بانک تجارت طبقه دهم واحد۴۲

تلفن : 021۲۸۴۲۸۰۵۶آدرس اینستاگرام

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =

Call Now Buttonتماس با ما