دکتر مسعود حسن پور 4 جراحی بینی 4 انتخاب جراح زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه4 دقیقه

انتخاب جراح زیبایی بینی

مدت زمان مطالعه4 دقیقه

چه مشاوره هایی باید دریافت کنم تا بتوانند یک جراح خوب برای بینی انتخاب کنم؟

در جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کنم؟

چگونه جراح زیبایی بینی خود را انتخاب کنم؟

چه معیارهایی برای جراحی زیبایی بینی مد نظر است تا بتوانم بهترین جراح برای عمل بینی را انتخاب نمایم؟

اگر شما هم قصد جراحی زیبایی بینی را دارید و می خواهید تصمیم درست در این رابطه بگیرید باید بدانید که نکات بسیاری را پیش رو دارید تا بهترین جراح زیبایی بینی در تهران را انتخاب کنید . در مطلب ارائه شده به شما راهنمایی های لازم در این خصوص را ارائه می نماییم تا بتوانید راحت تر تصمیم نهایی خود را در رابطه با انتخاب جراح بینی بگیرید.

نکات انتخاب جراح بینی :

بیمار در اتاق عمل

تکنیک جراح برای عمل زیبایی بینی

معمولاً جراح های زیبایی بینی تکنیک و روش های خاص خود را نسبت به انجام جراحی بینی مد نظر قرار می‌دهند. تکنیک هایی که امروزه می تواند بهترین نتیجه را در جراحی بینی به شما ارائه دهد، در نتیجه عمل بینی شما تاثیر بسزایی دارد یک پزشک متبحر و متخصص در این زمینه باید تکنیک های لازم در خصوص تقویت غضروف ها برش پوست بینی ایجاد تغییرات لازم در نوک بینی شناخت علم زیبایی شناسی و غیره را به خوبی بشناسد و از آن ها در حین جراحی زیبایی بینی استفاده نماید.

شناخت علم زیبایی شناسی

جراح زیبایی بینی که شما انتخاب می نمایید باید به علم زیبایی شناسی اشراف کافی داشته باشد و البته به خوبی بتواند فرم چهره شما و استاندارد کلی زیبایی شناسی را با یکدیگر تطبیق دهد زمانی که جراح تسلط کافی به علم زیبایی شناسی داشته باشند با توجه به اعضای صورت فرم چشم ها فاصله بینی و لب ها استخوان بندی صورت و در نهایت فرم کلی چهره بینی شما را جراحی می نماید بسیاری از افراد را مشاهده می نمایید که با وجود عمل زیبایی بینی چهره آنها تحت تاثیر قرار گرفته و فرد دچار مشکلات ظاهری در بینی شده است کوچک بودن حتمی بینی شرط زیبایی آن نیست و این نکته بسیار مهم است که بینی باید با توجه به فرم چهره تغییر داده شود ظاهر متوازن و زیبایی طبیعی فرد از بین نرود

میزان رضایتمندی مراجعین

مهمترین مسئله برای انتخاب جراح زیبایی بینی مراجعه به مطب ایشان و مشاهده مراجعین و بیماران می باشد که عمل زیبایی را نزد ایشان انجام داده‌اند.

میزان رضایتمندی افراد بیانگر این مسئله است که جراح بینی شما تبحر و تخصص کافی در این زمینه را در اختیار دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن تغییراتی که بینی شما نیاز دارد را با توجه به نوع بینی و فرم کلی چهره تان ایجاد نمایند، تا شما رضایتمندی کاملی از انجام عمل زیبایی بینی داشته باشید

دریافت مشاوره صادقانه از جراح بینی

انجام مشاوره های لازم قبل از جراحی بینی به شما کمک می کند که نوع بینی خود را به خوبی بشناسید و بدانید که چه تغییراتی می توانید بر روی بینی خود انجام دهید

جراح بینی با معاینه دقیق تشخیص می دهد که نوع بینی شما چیست و چه مشکلاتی دارد زیرا عمل جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی تفاوت بسیاری دارد اینکه شما بدانید نوع بینی تان چیست و البته بینی شما بعد از عمل زیبایی به صورت تقریبی چه شکلی خواهد شد می ‌تواند کمک بزرگی از جانب جراح باشد.

جراح زیبایی بینی به شما خواهد گفت که نتیجه جراحی بر روی بینی شما موفق است یا خیر همانطور که بیان شد دریافت مشاوره صادقانه قبل از جراحی بینی می تواند شما را در انتخاب جراح بینی و انجام عمل زیبایی کمک نمایند.

مشاهده نمونه کارهای جراح

با مشاهده نمونه کارهایی که جراح منتخب شما انجام داده است می توانید تکنیک و نحوه جراحی را و البته نتیجه عمل زیبایی بینی توسط ایشان را به خوبی مشاهده نمایید.

جراحی بینی طبیعی  یکی از مواردی است که بسیاری از افراد و به خصوص آقایان به دنبال آن هستند ، می توانید نمونه های این نوع جراحی را در مراجعین ببینید .

مشاهده نمونه کارها به شما کمک می کند که بینی مشابه خودتان را ببینید و نتیجه آن را بررسی نمایید اگر امکان داشته باشد.

می توانید با ارائه نمونه کارهای مشابه پزشک از ایشان بخواهید که نتیجه عمل بینی را به صورت تقریبی مانند نمونه مد نظرتان انجام دهد.

در بسیاری از موارد این اتفاق می افتد در صورتیکه فرد بداند که بینی ایشان از چه نوع است و آیا امکان این تغییرات وجود دارد یا خیر؟ برای مثال افرادی که بینی های گوشتی و ضخیم دارند نمی توانند بینی عروسکی داشته باشند از این رو انتظار منطقی و منصفانه از جراحی بینی یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

داشتن انتظارات منطقی از جراحی

بسیاری از مراجعین در زمان مراجعه به بهترین جراح بینی استخوانی ، برای دریافت مشاوره های قبل از جراحی تصاویری از بازیگران و هنرمندان به همراه خود می آورند ایشان انتظار دارند که بینی آنها بعد از جراحی شبیه به بازیگر مورد علاقه شان و یا خواننده مطرحی بشود .

ممکن است حتی افراد تمایل داشته باشند که بینی آنها بعد از جراحی دقیقاً شبیه به فرد دیگری بشود این انتظار غیرمنطقی و غیرمنصفانه است ، چراکه هیچ دوربینی شبیه به یکدیگر نیستند و با ساختار و آناتومی کاملاً متفاوت از یکدیگر متمایز می شود.

توجه به نوع بینی و میزان ضخامت پوست یکی از مهم‌ترین مسائلی است که شما باید به آن توجه نمایید ،اگر شما بینی گوشتی با پوستی ضخیم داشته باشید که غضروف های بسیار ضعیفی به همراه دارند نمی‌توانید انتظار یک بینی کوچک با پوست نازک و سربالا داشته باشید.

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

خدمات:
جراحی های زیبایی بینی
جراحی های ترمیمی بینی
جراحی انحراف تیغه بینی
شکستگی بینی

برچسب ها:
مقالات مرتبط
تحرک و ورزش بعد از جراحی بینی چگونه است؟

تحرک و ورزش بعد از جراحی بینی چگونه است؟

جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی یکی از اقداماتی است که باعث اصلاح قوز و نوک بینی و رفع عیوب ظاهری آن می‌شود. همان طور که میدانید عمل جراحی بینی نیاز به مراقبت های لازم و رعایت نکات بعد از جراحی می باشد که در نهایت منجر به از بین رفتن ورم و...

جراحی بینی استخوانی مرحله به مرحله

جراحی بینی استخوانی مرحله به مرحله

همانطور که می دانید افراد از آناتومی صورت خاصی برخوردار است. از این رو لازم است پزشک متخصص پیش از اقدام به انجام جراحی بینی، ابتدا آناتومی صورت بیمار را بررسی کند. اگر یک پزشک متخصص در خصوص زیبایی شناخت کافی نداشته باشد نمی تواند با قرار دادن اجزای...

بیهوشی بعد از جراحی بینی چه اثراتی دارد ؟

بیهوشی بعد از جراحی بینی چه اثراتی دارد ؟

عمل جراحی بینی که یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در چهره می باشد، دارای قواعد و اصولی است که ازجانب جراح زیبایی بینی مد نظر قرار می‌گیرد . یکی از مهمترین موارد برای انجام عمل بینی انتخاب جراح بیهوشی و متخصص بیهوشی است که با دقت و مهارت این اقدام...

بهترین سن برای جراحی بینی استخوانی

بهترین سن برای جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی یکی از انواع جراحی های زیبایی بینی است که برای افراد دارای بینی استخوانی انجام می شود. به دلیل تفاوت هایی که میان بینی استخوانی و گوشتی وجود دارد اقدامات و تکنیک هایی که در روند جراحی بینی استخوانی انجام می شود متفاوت است. در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *